The LUPXA255A0C200 is a kind of 200MHZ IC micro processor.
Features
Diagrams
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 LUPXA255A0C200 |
 IC MICRO PROCESSOR 200MHZ 256BGA |
 Data Sheet |
 Negotiable |
Quantity | ||||
 LUPXA255A0C200 |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 LUPXA255A0C300 |
 IC MICRO PROCESSOR 300MHZ 256BGA |
 LUPXA255A0C400 |
 IC MICRO PROCESSOR 400MHZ 256BGA |
 LUPXA255A0E300 |
 LUPXA255A0E400 |